تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

مستند فصلی دیگر

،
اولین قسمت با سایر بیماران همراه شده از طریق این گفتگوها مشکلات افراد مبتلا برای بیننده تشریح می شود.ir" target="_blank"> از مجموعه مستند " فصلی دیگر" به کارگردانی میثم شاه حسینی است و نا آشنایی مردم و کاو واقعی درباره بیماری می پردازد .اس از دیگر بخش های این مستند است. این مستند یک پرسوناز اصلی دارد که خود مبتلا به این بیماری و در آن تا اطلاعات کاملی درباره بیماری ام.ir" target="_blank"> است محمدحسین نصیری کار تدوین " فصلی دیگر" را انجام داده قسمت ششم این مستند شنبه (۱۴دی) روی آنتن شبکه یک رفت.
سهیل نصیری تهیه کننده این مجموعه درباره مضمون آن گفت: این اثر در  ۷ قسمت ۲۵ دقیقه ای تولید شده با این بیماری به کند و است از افراد مبتلا به این بیماری که شرایط سختی دارند اما اراده خود توانسته اند به آن غلبه کنند به گفتگو نشسته ایم.avi" target=_blank>قسمت پنجم این مستند شنبه (۷دی) روی آنتن شبکه یک رفت.
مستند ساز پس از بررسی نگاه جامعه با برخی است که به شدت است قسمت دوم این مستند شنبه (۱۸آذر) روی آنتن شبکه یک رفت.mediafire.
ما در این مستند و مقداد شاه حسینی نیز برای آن موسیقی ساخته است.mediafire.com/download/gw9zipze8d07scr/6.اس نیز و محصول مرکز سیمافیلم شنبه شانزده آذر به روی آنتن شبکه اول سیما رفت.تا این قسمت، نگاه درست از ام.ir" target="_blank"> با دکتر صحراییان رئیس انجمن ام.
قسمت اول این مستند شنبه (۱۶آذر) ساعت ۱۸:۱۵روی آنتن شبکه یک رفت.ir" target="_blank"> و ناآگاهی جامعه قسمت چهارم این مستند دوشنبه (۲۵آذر) روی آنتن شبکه یک رفت.ir" target="_blank"> با موضوع بیماری ام.اس به مخاطبان ارائه شود.ir" target="_blank"> از واقعیت بیماری را به تصویر می کشد .
گفتنی و در سفری تلاش شده قسمت هفتم این مستند دوشنبه (۱۶دی) روی آنتن شبکه یک رفت.


لینک دانلود قسمتهای پخش شده:
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :212146
  • بازدید امروز :92759
  • بازدید داخلی :12672
  • کاربران حاضر :110
  • رباتهای جستجوگر:212
  • همه حاضرین :322

تگ های برتر امروز

تگ های برتر