تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

روز جهانی ام اس

  فدراسیون جهانی «ام اس» به مناسبت این روز اعلام کرد: روز جهانی «ام اس» افراد، گروه‌ها و سازمانها را در یک حرکت جهانی در برابر این بیماری متحد خواهد کرد.
  این روز به آنها فرصت خواهد داد که در رویدادها و فعالیت‌هایی شرکت کنند که حاصل آن بالا بردن سطح آگاهی عمومی درباره ام اس بعنوان یک مساله جهانی و افزایش بودجه‌ها برای حمایت از کارها و اقدامات لازم در این حرکت از جمله تحقیقات در مورد این بیماری خواهد بود.
  بر اساس این گزارش، روز جهانی ام اس از سوی فدراسیون بین المللی ام اس و انجمن‌های عضو این فدراسیون برای تمام افراد، گروه‌ها و سازمانهای شرکت کننده در این حرکت جهانی تعیین شده است. همانطور که گفته شد هدف از تعیین این روز افزایش آگاهی درباره این بیماری، افزایش جوامع ملی که در این زمینه فعال هستند، انسجام گسترش و پیشبرد این حرکت جهانی در برابر بیماری و ایجاد منابع مالی برای حمایت از این حرکت است.
  به گزارش فدراسیون جهانی ام اس، در این روز بیش از ۱۶۰ برنامه در ۵۱ کشور مختلف جهان برگزار خواهد شد. تمام این گروه‌ها در یک تلاش هماهنگ متحد می‌شوند تا اندیشه و آگاهی درباره این بیماری را در سراسر دنیا ارتقا دهند. در این برنامه‌ها از شرکت کنندگان درخواست می‌شود درباره تجارب خود در خصوص این بیماری گفت وگو کنند. سازمانهای خود را در سراسر جهان که در رابطه با این بیماری فعال هستند متحد سازند و سیاستمداران را برای اقدام در این زمینه از جمله تخصیص بودجه تشویق کنند.
  به گزارش ایسنا، این حرکت جهانی با هر فرد مبتلا به ام اس در جهان متحد می‌شود. به این ترتیب تمام افراد، گروه‌ها و سازمانها می‌توانند با همدیگر برای بهبود کیفیت زندگی تمام مبتلایان به ام اس تلاش کنند. در این حرکت تحقیقات لازم برای درمان و پایان بخشیدن به این بیماری انجام می‌گیرند. ظرفیت انجمن‌های ام اس برای حمایت از مبتلایان افزایش می یابد. اطلاعات درباره بیماری رد و بدل می‌شود و برنامه‌ها و اقدامات در جهت حفظ حقوق بیماران مبتلا به ام اس اجرا می‌شوند.

  شعار امسال روز جهانی ام اس
  بوسه خداحافظی بر ام اس


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : جهانی ,بیماری ,افزایش ,فدراسیون ,متحد ,گروه‌ها ,حرکت جهانی ,افراد، گروه‌ها ,برای حمایت ,آگاهی درباره ,تمام افراد، ,تمام افراد، گروه‌ها ,
  روز جهانی ام اس

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر