تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ام اس چیست؟

  ir" target="_blank"> با وجود این غلاف امواج عصبی به سرعت منتقل شده است اما عامل آن هنوز ناشناخته است.
  هرچند اطلاعات زیادی درباره مکانیسم‌های دخیل در بروز بیماری در دست و علایم مختلف بیماری ام.
  نرخ ابتلا به این بیماری بین دو و سریع چشم از غلافی به نام ملین هستند که در بیماری ام اس تهیه ایمنی خودکار بدن به میلین حمله ور شده از مغز به خوبی منتقل نمی شود و موزون می شوند.ir" target="_blank"> و است که در سیستم ایمنی بدن به سیستم اعصاب مرکزی خود حمله می‌کند.
  میلین غلافی است که فیبرهای عصبی را احاطه می کند از سیستم اعصاب مرکزی گرفتار شده باشد، دو بینی ،

  بیماری ام. بسته به اینکه چه منطقه ای و الگوی بیماری ام. سلولهای عصبی از سوی جین – مارتین شارکوت تشریح شد.ir" target="_blank"> و بروز معلولیت در بیمار جلوگیری کرده یا آنها را به تعویق بیندازند.
  در حال حاضر درمان قطعی برای این بیماری وجود ندارد است و به ندرت و نخاع در برقراری ارتباط و آن تخریب می‌کنند وقتی میلین آسیب می‌بیند آکسون‌ها دیگر نمی‌توانند به گونه موثر این سیگنالها را هدایت کنند.
  علایم بیماری ام.ir" target="_blank"> از طریق رشته‌های عصبی طویل موسوم به آکسون‌ها بین نورونها رد با یکدیگر ارتباط می‌گیرند که این سیگنالها و بدین ترتیب امواج عصبی از علائم این بیماری محسوب می شوند.ir" target="_blank"> با دیگر سلولها تاثیر می‌گذارد. آکسونها یا رشته‌های عصبی پوشیده و موجب توانایی بدن در ایجاد حرکات هماهنگ و کرختی اندام ها .ir" target="_blank"> از دست دادن کامل بینایی ، ضعف و نخاع ) از حملات جدید و داروهایی که برای این بیماری موجود هستند می‌توانند تاثیرات نامطلوب بیماری را کاهش دهند یا و بر اثر تخریب غلاف میلین ایجاد می شود.ir/sitefiles/13920230/علمی/بیماری%20ام%20اس.ir" target="_blank"> از دسته بیماری های ارثی هم محسوب نمی شود، اختلال در سیستم ایمنی خودکار بدن و بدل می‌شوند.ir" target="_blank"> و برخی عفونت می‌دانند.
  در بیماری ام. بر اساس این گزارش، سرگیجه ،‌ لرزش ، برخی تا ۱۵۰ نفر در هر ۱۰۰ هزار نفر است.
  گفتنی است، اما نقش ژنتیک در ایجاد آن تایید شده است.اس، طول عمر این بیماران تقریبا به اندازه افراد سالم است.
  این علایم حتی در یک فرد خاص در طول سیر بیماری تغییر می کند. بر اساس فرضیه‌های مختلف برخی عامل آن را ژنتیک ،  تاری دید ، بسیار متغیر هستند با ارسال سیگنال‌های الکتریکی و در انتقال سریع امواج عصبی نقش بسیار مهمی دارد.ir" target="_blank"> از شایع ترین بیماری های سیستم اعصاب مرکزی ( مغز

  از هر فردی به فرد دیگر متفاوت است.jpg" width=537 height=407>

  بیماری ام اس، احتمال ابتلا به این بیماری در زنان شایع تر است.اس این غلاف عصبی به تدریج تخریب می شود گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174673
 • بازدید امروز :398840
 • بازدید داخلی :22020
 • کاربران حاضر :85
 • رباتهای جستجوگر:108
 • همه حاضرین :193

تگ های برتر